Tesol Sertifika Programı

Uluslararası İngilizce Öğretmeni Olmak İster misiniz ?

 

Tesol Sertifika Programını başarı ile bitiren tüm öğrencilerimiz İngilizce öğretmeni olmaya hak kazanmaktadırlar. Kurumumuzda, C1 düzeyinde İngilizce eğitimimizi bitirdiğinizde TESOL (uluslararası İngilizce Öğretmenliği)  sertifika programımıza katılarak Türkiye’deki tüm kolejlerde, anaokullarında ve yabancı dil kurslarında İngilizce Öğretmenliği yapabilme hakkına sahip olacaklardır.

 

TESOL sertifikasının en büyük avantajı ise; Dünya genelinde 100’ün üzerinde ülkede yasal olarak İngilizce Öğretmeni olmaya hak kazanabileceksiniz.
 

Aranan Şartlar;

  • En az 2 yıllık lisans mezunu olmak,
  • Ümraniye İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu'nda C1 düzeyinde İngilizce eğitimini tamamlamak.
  • TESOL programımıza internet üzerinden katılarak son 16 ders saatinde kurumuzun uygulama derslerine (practice lessons) katılmış olmak.

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz şartlar sağlandığı takdirde İngilizce Öğretmeni olmaya hak kazanırsınız. TESOL Sertifika Programı sonucunda alacağınız sertifika ile Türkiye’de eğitim verilen tüm özel okullarda ve yabancı dil kurslarında M.E.B’ den onaylı olarak atamanız “İngilizce Usta Öğretici” ünvanı ile çalışabilirsiniz.

 

Ülkemizde, eğitim sektöründe İngilizce Öğretmeni açığı vardır. Bu eğitim programımızı başarı ile tamamlayan tüm öğrencilerimiz rahatlıkla iş bulabilmektedir.