Online Eğitim

Bayrampaşa İngiliz Kültür’de Online İngilizce Eğitim setimiz 3 ana bölümden oluşmaktadır.

 

-              Online Konu Anlatımı
-              Kelime Öğrenme Modülü
-              Canlı Öğretmen Desteği (Eğitim Koçu


Bu programımızda asıl amacımız; karma eğitim sistemini seçerek tüm materyallerimizi tümden gelim metodu ile hazırlayarak, öğrencilerimizin İngilizceyi en pratik şekilde öğrenmesini sağlamaktır.
 

Online Konu Anlatımı

 

Özel Bayrampaşa İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak; Online İngilizce eğitim paketi ile bilgisayar ya da tabletlerden 7/24 ulaşılabilinen, günlük hayatta kullanılmakta olan gramer ve kelimelerden oluşan bir eğitim modelidir. Bu paket hazırlanırken insanların günlük hayatta ki ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulmuştur.

 

Bu program ile öğrencilerimize meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları, bir Amerikalının bile günlük hayatında hiç kullanmadığı gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez. Bu program öğrencilerimizin seviyesini bulmasına, çalışmalarını planlamasına ve özgüven kazanmasına yardımcı olacaktır.

 

Bu programda, hem internet üzerinden hem de bu sisteme uygun olarak hazırlamış olduğumuz kitaplar üzerinden eğitim verilmektedir.  Bu programa dahil olan öğrencimiz önce online Seviye Belirleme Sınavına girerek seviyesi belirlenir. Sonrasında ise seviyesine göre eğitim modülü ve bir alt seviyesinin eğitim modülü sistemde otomatik olarak açılarak eğitimi başlar. Her seviyenin içinde sınavlar bulunmaktadır. Öğrencimizin eğitim aldığı seviyenin çalışmaları bittikten sonra tekrar seviye tespit sınavına girerek başarılı olması halinde bir üst seviyeye geçiş yapabilir.
 

Kelime Öğrenme Modülü

 

Öğrencilerimize, bilgisayar üzerinden işitsel ve görsel öğelerin harmanlanması sonucu oluşan İngilizce kelime öğrenme sistemi ücretsiz olarak verilecektir. Bu teknoloji ile öğrenme ( Blended Learning) yaklaşımı ile algılama, düşünme, görme, karar verme ve veri edinme yetilerini kullanarak kişiye özel dil öğretimi gerçekleştirilmektedir. Dünyanın en hızlı kelime öğrenme sistemi olarak kabul edilen “My kelime.com” kelime eğitimi konusunda kendisini kanıtlamış sanal zekâ programıdır. Temel amacı İngilizce öğrenmekte olan kişilerin kelime öğrenirken yaşamakta oldukları zorluklara profesyonel çözümler sunmaktadır. Bu nedenle İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Ataşehir Exclusive olarak; öğrencilerimize etkili, kalıcı, eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim vermekteyiz.

 

Uzmanlarımızın uzun yıllar süren araştırma ve çalışmalarının bir ürünü olan my kelime.com ’da öğrencilerimiz sisteme girdiği andan itibaren adeta özel bir öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eden ve bu çalışmaları analiz ederek kullanıcılarına yön veren bir sistemdir.

 

Canlı Öğretmen Desteği (Eğitim Koçu)

 

Online Eğitim Seti ile yabancı dil öğrenen öğrencilerimizden sorumlu bir özel ders öğretmeni olacaktır. Özel ders öğretmeni ile belirli aralıklarla canlı yayın ile internet üzerinden speaking aktiviteleri yapılacaktır. Böylece öğrencilerimiz istediği zaman diliminde ve herhangi bir kuruma gitmeden tablet ya da bilgisayar aracılığı ile canlı speaking yapma imkânına sahip olacaktır.

Online eğitim paket programında yer alan video, kitap çalışmalarının yanı sıra eğitim koçu ile destekleniyor oluşu öğrencilerimizin konuşma pratiği yapmasına olanak sağlayarak başarı oranını artıracaktır.