Kurumsal Eğitim

Kurumsal Eğitim Programlarımız

 

Kurumlar son dönemde en çabuk dönüşüm alabilecekleri alana, personele yatırım yapmaktadır. Yabancı dil konuşabilen çalışanlar kendisine olduğu kadar, firmaya da artılar kazandırır. Özel Ümraniye İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’da tüm seviyelerde İngilizce eğitimi uzman kadromuz tarafından teori ve uygulamanın birleşimiyle Avrupa Dil Portfolyosu kurallarına uyumlu şekilde verilmektedir. Kurumumuzda İngilizce dil eğitimine tabii tutulan personellerinizin seviye tespiti ile iletişim becerisi firma ve sektör amacına uygun olarak şekillendirilir.

 

Kurumsal eğitimlerimiz firmanın kendi bünyesinde bulunan eğitim salonlarında gerçekleşebilir. Firmanın belirlediği gün ve saatlerde eğitmenlerimiz eğitim verebilmektedir.

 

Türkiye’ de 120 temsilciliğiyle hizmet veren İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Türkiye’nin en yaygın dil okuludur. Kurumsal eğitimler, talep edilmesi halinde uzman kadromuz tarafından kurs temsilciliklerimizde verilmektedir. Verilen derslerde en fazla 12 kişilik sınıflar oluşturulmasını tavsiye etmekteyiz. Çalışanlarınızın dil seviyeleri deneyimli kadromuz tarafından değerlendirilip ölçülerek raporlanabilmektedir. Kurumumuzda tüm personelleriniz için seviye danışmanlığı yapılmaktadır.

 

Kurumsal Raporlama

 

İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulları öğrencilerin devamlılık durumları, derslere katılım oranları, aldıkları quiz ve sınav sonuçlarını ve kursumuz ile olan her türlü ilişkisini kapsayan raporlar sunar. Bu raporlar kurumsal öğrencilerle ve çalıştığı kurum ile paylaşılır.