Aktivasyon

My Kelime Aktivasyonları Nasıl Yapılır?


MyKelime.com ile binlerce kelimeyi öğrenme ve pratik etme imkanı sunmaktayız. Bu aşamada size verilmiş olan Avrupa Dil Portfolyosu'ndaki seri numarasına ihtiyacınız olacaktır.

İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları'nın yabancı dil kursları MyKelime.COM ile anlaşarak öğrencilerine binlerce kelimeyi öğrenme ve pratik etme imkanı sunmaktadır. Bu servisten yararlanmak için; temsilciliğimizden size verilmiş Global Dil Portfolyo'suna (Global Language Portfolio) sahip olmanız yeterlidir.

 

Online İngilizce Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

 
Bu yöntem; eğitiminizi pekiştirerek ve internet materyalleri kullanarak kolay ve hızlı İngilizce öğrenmenizi sağlamak üzere hazırlanmıştır.

www.ingilizkultur.com adresinden “Online İngilizce” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra, ekranın sağ tarafındaki “kullanıcı girişi ” kısmına bize vermiş olduğunuz e-posta adresi ve şifre kısmına portfolyo seri numaranızın başına “tr” yazarak giriş yapabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Real World English (kitaplarımız) Girişi Nasıl Yapılır?

 
Kendi özgün kitaplarımızın internet sitesi kullanıma açılmıştır. www.anelt.org internet sitesinden öğrencilerimiz kendilerine ücretsiz verilen orjinal kitaplarımızın ses dosyalarına da ulaşabileceklerdir.