48/60 Günde İngilizce Eğitim Programları

48/60 Günde İngilizce, Yabancı Dil Kursumuzun yıllardır tüm dünyada özel müşterilerine uyguladığı bir eğitim sistemidir. Bu program, dünyada bilinen en etkili, en hızlı ve en kolay dil öğrenme yöntemidir.

 

Bu program ile öğrencilere gündelik yaşamda ve meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken, hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir İngiliz veya Amerikalının bile günlük hayatında hiç kullanmadığı detaylı gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez. Genel İngilizce programından farklı olarak İngilizcenin pratik konuşma şekli öğretilir. 48 / 60 GÜNDE İNGİLİZCE Programı, öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde kelime öğrenme ve konuşma odaklı bir İngilizce eğitimi sunmaktadır.

 

48 / 60 GÜNDE İNGİLİZCE programına başladığınızda İngilizceyi bu kadar hızlı öğrendiğinize siz bile şaşıracaksınız! Amacınız yurt dışına seyahat ettiğinizde günlük işlemlerinizi rahatlıkla yapabilmek, Türkiyede bir yabancıyla karşılaştığınızda iletişim kurabilmek ise bu program tam size göre. Ancak amacınız akademik ya da kariyer odaklı ise Genel İngilizce ve Sınav Programlarımızı tercih etmelisiniz.

 

48 Günde İngilizce programı 4 kişilik sınıf mevcudunda 192 ders saatinden oluşmaktadır. Öğrencilerimize haftanın üç günü kuruma gelmeleri ve 1 gün eğitim alıp, 1 gün almamalarını önermekteyiz. Haftada toplam 12 ders saati eğitim yapılmaktadır. Bu şekilde toplam 48 kere eğitim için kuruma gelindiği takdirde program 4 ay sonunda tamamlanmaktadır.

 

60 Günde İngilizce programı 6 kişilik sınıf mevcudunda 240 ders saatinden oluşmaktadır. Öğrencilerimize haftanın üç günü kuruma gelmeleri ve 1 gün eğitim alıp, 1 gün almamalarını önermekteyiz. Haftada toplam 12 ders saati eğitim yapılmaktadır. Bu şekilde toplam 60 kere eğitim için kuruma gelindiği takdirde program 5 ay sonunda tamamlanmaktadır.

 

48 / 60 GÜNDE İNGİLİZCE programı için ücretsiz demo ders talep edebilirsiniz.