VOICE OF BRITAIN - ORTA OKUL

 • Kitap Detayı
 • ANAHTAR ÖZELLİKLER
  İngiltere'nin Sesi, ortaokul öğrencileri için dili açık ve ilginç bir şekilde sunar. Kitaplar dört dil becerisinin gelişmesine ve otantik dilin kullanımına odaklanmaktadır. Hedef dil ve kelime bilgisi bağlamsal olarak sunulur ve sınıfta anlamlı olarak uygulanır. Kitaplar Ortak Avrupa Çerçevesine uygun olarak yazılmıştır ve özerk öğrenmeyi desteklemek için düzenli öz değerlendirmeler içermektedir.

  Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma alanında uygulama içeren sekiz birim. Bir Dilbilgisi Referansı, Ekstra Konuşma Etkinlikleri, Çalışma Kitabı alıştırmaları (Dilbilgisi ve Kelime Bilgisi), Öz Değerlendirme, Düzensiz Fiiller Tablosu, Amerikan / İngiliz İngilizcesi referans sayfalarını içeren ayrıntılı bir Ek.

  Sekiz ünitenin her birine eşlik edecek sayısız egzersiz de dahil olmak üzere, öğrencilerin dilbilgisi ve kelime bilgisi konusundaki bilgilerini pekiştirmek için ek bir “Ek Paket” kitabı hazırlanmıştır.

  YENİLİKÇİ ÖZELLİKLER
  QR (Quick Response) kodları kullanılarak tüm akıllı telefonlardan ve interaktif yazı tahtalarından kolayca erişilebilen zengin bir video kaynağı. Bir doğaya, hayvanlara ve doğal dünyaya odaklanan ünite başına ekstra modül Öğrenci Kitabı ve Çalışma Kitabı tek bir kitapta birleştirildi Fun 3D Videolar.

  Ek olarak, her bir üniteye yerleştirilmiş görsel materyallerin yanı sıra tüm aktiviteler veya alıştırmalar, QR kodları kullanılarak interaktif akıllı tahtalar, tabletler, PC'ler ve VR (Sanal Gerçeklik) gözlüklerden kolayca erişilebilir.

  EK PAKET 
  ANAHTAR ÖZELLİKLERİ
  Britanya'nın “Ek Paketi” nin sesi, sekiz birimin her birine eşlik edecek çok sayıda egzersiz de dahil olmak üzere, öğrencilerin dilbilgisi ve kelime bilgisi konusundaki bilgilerini pekiştirmek amacıyla hazırlanmıştır.

  Ek olarak, her bir ünitede bulunan tüm aktiviteler ve / veya egzersizler, interaktif akıllı tahtalar aracılığıyla kolayca erişilebilir.

 • http://www.discoveryenglish.net/book/voice-of-britain

Orta Okul 5,6,7,8 sınıf ingilizce Kitabı 

KİTAP + WORK BOOK SADECE 150 TL